Reklama

"Na pewno coś z tym można zrobić". Kierowca chciał przekupić policjantów

15/02/2023 11:07

56-latek przekroczył dozwoloną prędkość o 57 km/h w obszarze zabudowanym. Policjantom, którzy go zatrzymali, zaproponował 3 tys. zł łapówki.

We wtorek (14.02), po godz. 16:00, w gminie Zbójna policjanci z łomżyńskiej drogówki, zatrzymali do kontroli forda.

- Siedzący za kierownicą 56-latek jechał z prędkością 107 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 57 km/h w obszarze zabudowanym. Policjanci poinformowali mężczyznę, że za to wykroczenie grozi mandat w wysokości 1500 zło i zostanie zatrzymane prawo jazdy na trzy miesiące. Aby uniknąć odpowiedzialności, mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, próbował wręczyć policjantom łapówkę. 3 tys. zł położył w radiowozie i powiedział, że "na pewno coś z tym można zrobić" - relacjonuje Komenda Miejska Policji w Łomży.

Reklama

56-latek jest już w policyjnym areszcie. Dziś usłyszy zarzut łapownictwa. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości