Dzisiaj wieczorem łomżyńskie służby zostały poinformowane o nietypowym zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Piątnicy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód ciężarowy przewożący ładunek wielkogabarytowy uszkodził przydrożny słup, zrywając przy tym rozciągnięte na nim kable.
Do nietypowego zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 22.30 przy ul. Włościańskiej w Piątnicy. Samochód ciężarowy z wielkogabarytowym ładunkiem uszkodził przydrożny słup. Zawieszone na nim kable zostały zerwane i niebezpiecznie zawisły nad drogą, stwarzając zagrożenie dla innych kierowców.
Ruch w obu kierunkach został tymczasowo zablokowany. Czynność zabezpieczające miejsce zdarzenia prowadzą zarówno strażacy, jak i policja. Kilka okolicznych domów nie ma dostępu do telefonów stacjonarnych i internetu.