Reklama

1. Bieg WOŚP Łomża - ruszają zapisy!

04/01/2019 14:11

1. Bieg Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Łomża "Biegamy z sercem" jest dziełem współpracy łomżyńskiego sztabu WOŚP z MOSiR. Orkiestra gra w tym roku "dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych". Zapisy ruszają w sobotę 5 stycznia.

Bieg odbędzie się w niedzielę 13 stycznia bieżącego roku na Stadionie Miejskim w Łomży, przy ul. Zjazd 18. Biuro zawodów na terenie stadionu będzie czynne od godz. 11.00 do 11.30. Oficjalne otwarcie zaplanowano na godz. 12.00.

W ramach 1. Łomżyńskiego biegu WOŚP przeprowadzone zostaną zawody na dystansach 3 km - bieg po bieżni stadionu, oraz 5 km - bieg przełajowy wokół stadionu.

W zawodach mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 lat. Zapisy ruszają na stronie www.emclat.pl/bieg w sobotę 5 stycznia i potrwają do piątku 11 stycznia. Po tym terminie dodatkowe zgłoszenia będą przyjmowane w godzinach pracy biura zawodów.

Wpisowe wynosi minimum 30zł. Opłatę będzie można uiścić w dniu Finału, wrzucając pieniądze do wskazanej przez organizatora puszki. Podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierane będą środki na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych w Polsce. Zawodnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, na każdego uczestnika biegu będzie czekał także ciepły posiłek.

Regulamin biegu dostępny jest TUTAJ

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości