Reklama

10 nowych zakażeń w Łomży i powiecie łomżyńskim!

29/06/2020 10:34

Biuro Wojewody Podlaskiego informuje dziś o 17 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w regione. W 10 przypadkach to osoby z Łomży i powiatu łomżyńskiego.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o siedemnastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • kobieta w sile wieku z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • starsza kobieta z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • dziecko z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • młoda kobieta z Białegostoku, izolacja domowa
  • kobieta w sile wieku z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • starszy mężczyzna z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
  • kobieta w sile wieku z Suwałk, izolacja domowa
  • trzy kobiety w sile wieku z Łomży, izolacja domowa
  • cztery starsze kobiety z Łomży, izolacja domowa
  • młody mężczyzna z Łomży, izolacja domowa
  • młody mężczyzna z powiatu łomżyńskiego, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu łomżyńskiego, izolacja domowa.

Polskie Radio Białystok podaje, że zakażenia wykryto u siedmiu zakonnic ze Zgromadzenia Sióstr Służek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 823 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 34 154/1 444 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości