Biuro Wojewody Podlaskiego informuje dziś o 17 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w regione. W 10 przypadkach to osoby z Łomży i powiatu łomżyńskiego.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o siedemnastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
Polskie Radio Białystok podaje, że zakażenia wykryto u siedmiu zakonnic ze Zgromadzenia Sióstr Służek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej.
W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 823 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 34 154/1 444 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).