Reklama

11-letni rowerzysta potrącony na Śniadeckiego

20/07/2015 10:52

W niedzielę około godziny 14.00 na ulicy Śniadeckiego doszło do potrącenia 11-letniego rowerzysty. Chłopca zabrało co prawda pogotowie, ale na szczęście nie odniósł on poważnych obrażeń. Policjanci apelują o ostrożność podczas poruszania się po ulicach.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że samochód osobowy marki ford jechał ulicą Śniadeckiego drogą z pierwszeństwem przejazdu i zderzył się z rowerzystą, który nadjechał z jego lewej strony, nie stosując się do znaku A-7 (ustąp pierwszeństwa - red.) - informuje mł. asp. Ewelina Szlesińska, rzecznik prasowy KMP w Łomży.

11-latek został odwieziony do szpitala, ale jak przekazuje Szlesińska, nic poważnego mu się nie stało.

- Apelujemy o ostrożność podczas poruszania się po ulicach - dodaje policjantka.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości