Reklama

12 ekip zagra o puchar!

Już 28 czerwca w Łomży odbędzie się turniej o Puchar Ligi, w którym udział weźmie 12 zespołów rywalizujących wcześniej w rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2025/2026. Oprócz okazałego trofeum na zwycięzcę czeka również przepustka do udziału w Fortuna Pucharze Polski Socca.

Do turnieju mogły zgłaszać się drużyny uczestniczące w rozgrywkach MLPN organizowanych przez MOSiR Łomża. Organizatorzy przygotowali limit 12 miejsc, które zostały już skompletowane.

Wśród uczestników znalazły się zespoły: FC Osiem Wilki, UniGlass, Kulturalni Łomża, Młode Orły, OSM Transport Piątnica, Ratowo-Piotrowo 2019, MG Energetyka, Drużyna A, Premio Opony, Dantex, Demed oraz KS Biel Jeziorko.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości