12 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. Z tej okazji główny Inspektorat Sanitarny składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim pielęgniarkom i położnym. Święto obchodzone jest corocznie 12 maja i zostało ustanowione przez Międzynarodową Radę Pielęgniarek (ICN) na Kongresie w Meksyku w 1973 roku.
Dziś (12.05) obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. Z tej okazji główny Inspektorat Sanitarny składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim pielęgniarkom i położnym.
- Tego dnia szczególnie dziękujemy za oddanie i poświęcenie, z jakim codziennie wykonujecie swoją pracę. Pielęgniarkom i położnym życzymy zdrowia, radości i satysfakcji w życiu prywatnym i zawodowym - czytamy na profilu GIS
źródło zdjęcia głównego: https://www.facebook.com/GISgovpl