Reklama

13-latka wjechała hulajnogą w auto. Trafiła do szpitala

12/09/2025 16:19

Dziś około godziny 15:00 na skrzyżowaniu ulic Wesołej i Polnej w Łomży doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia z udziałem hulajnogi i samochodu osobowego.

Według wstępnych ustaleń policji, 13-letnia dziewczynka jadąca hulajnogą ul. Polną wjechała na skrzyżowanie wprost pod nadjeżdżające volvo, które poruszało się ul. Wesołą zgodnie z przepisami.

W wyniku zderzenia nastolatka doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Policja wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości