Reklama

14 razy zapłacił skradzioną kartą. Grozi mu 10 lat więzienia

07/06/2023 18:03

49-letni mężczyzna aż 14 razy zapłacił za zakupy kradzioną kartą bankomatową w miejscowych sklepach. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

W Szepietowie doszło do kradzieży saszetki z zawartością dokumentów i karty płatniczej. Wysokomazowieccy kryminalni zajmujący się tą sprawą, ustalili, że kradzieży dokonał 49-letni mężczyzna, który używał jej do płacenia za zakupy w miejscowych sklepach. W ustaleniu sprawcy pomógł monitoring. 

- Pomogło im w tym nagranie z monitoringu jednego ze sklepów. Mieszkaniec powiatu został zatrzymany. Zebrane przez śledczych dowody pozwoliły na przedstawienie mężczyźnie łącznie 15 zarzutów dotyczących kradzieży, kradzieży z włamaniem oraz usiłowania kradzieży z włamaniem na konto bankowe - informuje KPP Wysokie Mazowieckie

Reklama

Z informacji przekazanych przez policję dowiadujemy się, że mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

 

źródło: KPP Wysokie Mazowieckie

zdj. główne: KPP Wysokie Mazowieckie

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości