49-letni mężczyzna aż 14 razy zapłacił za zakupy kradzioną kartą bankomatową w miejscowych sklepach. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
W Szepietowie doszło do kradzieży saszetki z zawartością dokumentów i karty płatniczej. Wysokomazowieccy kryminalni zajmujący się tą sprawą, ustalili, że kradzieży dokonał 49-letni mężczyzna, który używał jej do płacenia za zakupy w miejscowych sklepach. W ustaleniu sprawcy pomógł monitoring.
- Pomogło im w tym nagranie z monitoringu jednego ze sklepów. Mieszkaniec powiatu został zatrzymany. Zebrane przez śledczych dowody pozwoliły na przedstawienie mężczyźnie łącznie 15 zarzutów dotyczących kradzieży, kradzieży z włamaniem oraz usiłowania kradzieży z włamaniem na konto bankowe - informuje KPP Wysokie Mazowieckie
Reklama
Z informacji przekazanych przez policję dowiadujemy się, że mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
źródło: KPP Wysokie Mazowieckie
zdj. główne: KPP Wysokie Mazowieckie