Reklama

15-letni przestępca...

22/09/2011 11:29

Za popełnianie przestępstw zabierają się coraz młodsi mieszkańcy miasta. Łomżyńscy policjanci zatrzymali dwóch chłopców, którzy ukradli skuter na jednym z osiedli mieszkaniowych. Jeden ma zaledwie 15, drugi 16 lat.  Teraz trafią przed sąd.

Nastolatkowie ukradli skuter we wtorek późnym wieczorem. Ok. godz. 22.40 zauważył ich patrol policji.

- Policjanci patrolujący łomżyńskie osiedla zauważyli dwóch młodych ludzi poruszających się nieoświetlonym skuterem i bez kasków ochronnych. Mundurowi postanowili skontrolować podróżujących jednośladem- informuje kom. Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej komendy policji.

Chłopcy na widok policjantów porzucili skuter i rzucili się do ucieczki. Po krótkim pościgu zostali przez funkcjonariuszy zatrzymani. Okazało się, że motorower kilkanaście minut wcześniej został skradziony z jednego z osiedlowych parkingów.

Reklama

15- i 16-latek za kradzież odpowiedzą przed sądem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości