Reklama

16-latek okradał auta

15/03/2011 13:29

16-latek włamał się do trzech samochodów, czwarty uszkodził. Został zatrzymany przez policję. Spowodował straty warte ponad 3 tysiące złotych.

16-letni łomżyniak włamywał się do samochodów między 3 a 10 marca. Ukradł m.in. podnośnik, radioodtwarzacz i radio CB - informuje oficer prasowy KMP w Łomży .

W czwartym samochodzie nieletni włamywacz zdołał jedynie uszkodzić zamki.Wczoraj został zatrzymany przez łomżyńską policję.

W sumie nastolatek spowodował straty warte ponad 3 tysiące złotych. Przyznał się do kradzieży i znieszczenia mienia. Czeka go sprawa przed sądem rodzinnym.

 


Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama