16-latek włamał się do trzech samochodów, czwarty uszkodził. Został zatrzymany przez policję. Spowodował straty warte ponad 3 tysiące złotych.
16-letni łomżyniak włamywał się do samochodów między 3 a 10 marca. Ukradł m.in. podnośnik, radioodtwarzacz i radio CB - informuje oficer prasowy KMP w Łomży .
W czwartym samochodzie nieletni włamywacz zdołał jedynie uszkodzić zamki.Wczoraj został zatrzymany przez łomżyńską policję.
W sumie nastolatek spowodował straty warte ponad 3 tysiące złotych. Przyznał się do kradzieży i znieszczenia mienia. Czeka go sprawa przed sądem rodzinnym.