Łomżyńscy policjanci zatrzymali nastolatka, który swój wolny czas poświęcał na włamania do samochodów.
Wczoraj funkcjonariusze kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymali nastoletniego chłopca. 16-latek swój wolny czas spędzał okradając samochody. Na przełomie marca i kwietnia włamał się do pięciu aut w Łomży, skąd zabierał radioodtwarzacze i zestawy CB radia. Wybił także szybę w zaparkowanym volkswagenie. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich /KMP w Łomży/.