Reklama

16-letni włamywacz ujęty

07/04/2011 13:14

Łomżyńscy policjanci zatrzymali nastolatka, który swój wolny czas poświęcał na włamania do samochodów.

Wczoraj funkcjonariusze kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymali nastoletniego chłopca. 16-latek swój wolny czas spędzał okradając samochody. Na przełomie marca i kwietnia włamał się do pięciu aut w Łomży, skąd zabierał radioodtwarzacze i zestawy CB radia. Wybił także szybę w zaparkowanym volkswagenie. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich /KMP w Łomży/.
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości