Dzięki monitoringowi udało się ustalić tożsamość mężczyzny podejrzanego o kradzież roweru. 19-letni mieszkaniec Łomży został zatrzymany w swoim mieszkaniu i tego samego dnia usłyszał zarzut kradzieży. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Wczoraj (9.05) łomżyńska policja zatrzymała 19-latka podejrzanego o kradzież roweru o wartości 1000 złotych. Pod koniec kwietnia tego roku na jednym z łomżyńskich osiedli 19-latek dopuścił się kradzieży przypiętego do stojaka roweru. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu.
- Nastolatek przechodząc obok jednego z bloków zauważył stojący rower. Przeciął zabezpieczenie, którym rower był przypięty do stojaka i zabrał jednoślad (...) Podczas analizy nagrania policjanci rozpoznali sprawcę kradzieży - informuje KMP Łomża
Reklama
Z informacji przekazanych przez łomżyńską policję dowiadujemy się, że właściciel roweru wycenił straty na tysiąc złotych.
Mężczyzna został zatrzymany w swoim mieszkaniu i usłyszał już zarzut kradzieży, za który grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Policja informuje o zasadach, które mogą uchronić rower przed kradzieżą:
źródło: KMP Łomża
zdj. główne: KMP Łomża