Młody mężczyzna wpadł pod bmw. Do wypadku doszło u zbiegu ulic Polowej i Al. Legionów w Łomży.
- 20-latek, mieszkaniec powiatu kolneńskiego, niespodziewanie wtargnął na jezdnię, prosto pod koła osobowego bmw na łomżyńskich numerach rejestracyjnych- informuje Urszula Brulińska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży.
Do wypadku doszło w sobotę ok. godz. 19.00 w centrum miasta. Młody mężczyzna miał jednak sporo szczęścia- do szpitala trafił jedynie ze złamaną nogą.
Sporo szczęścia miał też kierowca skutera, który w sobotę wieczorem zderzył się z osobowym peugeotem. Do wypadku doszło ok. godz. 21.30 w Nowogrodzie. 17-latek kierujący skuterem został przewieziony do szpitala, ale po badaniach wrócił do domu.