Reklama

2000 złotych mandatu i 14 punktów karnych

06/06/2023 11:17

2000 złotych mandatu i 14 punktów karnych - w taki sposób został ukarany 31-letni kierowca, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 61 km/h. Miejsce przeprowadzonej kontroli było wskazywane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Do zatrzymania kierowcy iveco doszło wczoraj (5.06) po godzinie 20:00 w gminie Mały Płock. 31-letni mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość o 61 km/h.

- (...) mieszkaniec powiatu sejneńskiego jechał z prędkością 111 kilometrów na godzinę, w miejscu gdzie dopuszczalna prędkość to 50 kilometrów na godzinę - informuje KPP Kolno

Z informacji przekazanych przez policję dowiadujemy się, że mężczyzna  został ukarany mandatem w wysokości 2000 złotych, a jego konto zasiliło 14 punktów karnych. 

 

źródło: KPP Kolno

Reklama

zdj. główne: KPP Kolno 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości