Policjanci z drogówki zatrzymali 21-letnią mieszkankę powiatu łomżyńskiego, która w obszarze zabudowanym jechała z prędkością 103 km/h. Kobieta straciła prawo jazdy.
Mieszkanka powiatu łomżyńskiego została zatrzymana przez policjantów z kolneńskiej drogówki za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym. Kierująca toyotą jechała z prędkością 103 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje 50km/h. W konsekwencji kobieta straciła prawo jazdy i została ukarana mandatem w wysokości 1500 zł, a dodatkowo na jej konto trafiło 13 punktów karnych.
Policja poinformowała, że miejsce kontroli było wskazywane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.
źródło: KPP Kolno
zdj. ilustracyjne