Reklama

22-latek nie przejął się dwoma zakazami. Znów wsiadł za kierownicę

06/04/2023 13:14

Do 5 lat więzienia grozi 22-latkowi, którego zatrzymali policjanci z łomżyńskiej drogówki. Okazało się, że mężczyzna posiada dwa zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Kierowca BMW został zatrzymany do kontroli o północy.

- Podczas sprawdzenia w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że 22-latni kierowca posiada dwa zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Zostały one orzeczone przez sąd w Warszawie i Pruszkowie. Jak się okazało mieszkaniec Mazowsza nie po raz pierwszy wsiadł za kierowcę po zakazie - informuje KMP w Łomży.

Jego samochód został zholowany. Młody mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Policja przypomina, że za niestosowanie się do sądowych zakazów grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

zdj. ilustracyjne / KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości