Do 5 lat więzienia grozi 22-latkowi, którego zatrzymali policjanci z łomżyńskiej drogówki. Okazało się, że mężczyzna posiada dwa zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Kierowca BMW został zatrzymany do kontroli o północy.
- Podczas sprawdzenia w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że 22-latni kierowca posiada dwa zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Zostały one orzeczone przez sąd w Warszawie i Pruszkowie. Jak się okazało mieszkaniec Mazowsza nie po raz pierwszy wsiadł za kierowcę po zakazie - informuje KMP w Łomży.
Jego samochód został zholowany. Młody mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Policja przypomina, że za niestosowanie się do sądowych zakazów grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
zdj. ilustracyjne / KMP w Łomży