24-latek został zatrzymany przez policję za posiadania narkotyków. Badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Podczas rutynowej kontroli mającej na celu sprawdzenie trzeźwości kierowców, policjanci z kolneńskiej drogówki zatrzymali kierowcę renault i jego pasażera.
- Okazało się, że kierowca był trzeźwy, jednak nienaturalne zachowanie 24-letniego pasażera wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy - informuje KPP Kolno
Policyjna baza wykazała, że mieszkaniec powiatu łomżyńskiego jest osobą poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości za posiadanie środków odurzających. Mężczyzna próbował uniknąć odbycia rocznej kary pozbawienia wolności.
W trakcie czynności policjanci znaleźli przy 24-latku woreczki foliowe z zawartością suszu i białego proszku.
- Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina. Jeszcze tego samego dnia 24-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków i na rok trafił do zakładu karnego - relacjonuje KPP Kolno
źródło: KPP Kolno
zdj. główne: pixabay