Reklama

29-latek złapany z amfetaminą na stacji paliw

05/06/2023 15:37

29-latek w nietypowy sposób zwrócił uwagę policjantów na jednej ze stacji paliw, bowiem na widok funkcjonariuszy mężczyzna zaczął krzyczeć i wymachiwać rękoma. "Okazało się, że w kieszeni spodni ma ukrytą foliową torebkę z zawartością białego proszku" - informuje policja.

Do zatrzymania mężczyzny doszło na jednej ze stacji paliw w gminie Mały Płock. 29-latek został zauważony przez kolneńskich dzielnicowych w momencie, gdy mężczyzna na ich widok zaczął krzyczeć i wymachiwać rękoma. 


- Okazało się, że mieszkaniec powiatu kolneńskiego w kieszeni spodni ma ukrytą foliową torebkę z zawartością białego proszku. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina - informuje KPP Kolno

Z informacji przekazanych przez policję dowiadujemy się, że mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. 29-latek usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, a za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

źródło: KPP Kolno

zdj. główne: KPP Kolno
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości