41-letni lokator ukradł telewizor. Właścicielka mieszkania zamknęła go w wynajmowanym pokoju i o wszystkim powiadomiła policję.
W jednym z mieszkań na terenie Grajewa skradziony został telewizor. Pokrzywdzona oszacowała straty na 800 zł.
- Zgłaszająca poinformowała, że sprawcą najprawdopodobniej jest mężczyzna, któremu wynajmowała pokój. Kobieta dodała, że zamknęła go w pokoju, w którym brakuje telewizora. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, 41-letni lokator nie przyznawał się do kradzieży. Zmienił jednak zdanie, gdy mundurowi znaleźli przy nim umowę kupna-sprzedaży telewizora. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu - relacjonuje Komenda Powiatowa Policji w Grajewie.
Reklama
Funkcjonariusze odzyskali już skradziony sprzęt, natomiast mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KPP Grajewo