Reklama

41-latek zamknięty w mieszkaniu… bez telewizora. Pięć lat więzienia!

17/02/2023 13:55

41-letni lokator ukradł telewizor. Właścicielka mieszkania zamknęła go w wynajmowanym pokoju i o wszystkim powiadomiła policję.

W jednym z mieszkań na terenie Grajewa skradziony został telewizor. Pokrzywdzona oszacowała straty na 800 zł.

- Zgłaszająca poinformowała, że sprawcą najprawdopodobniej jest mężczyzna, któremu wynajmowała pokój. Kobieta dodała, że zamknęła go w pokoju, w którym brakuje telewizora. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, 41-letni lokator nie przyznawał się do kradzieży. Zmienił jednak zdanie, gdy mundurowi znaleźli przy nim umowę kupna-sprzedaży telewizora. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu - relacjonuje Komenda Powiatowa Policji w Grajewie.

Reklama

Funkcjonariusze odzyskali już skradziony sprzęt, natomiast mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

Źródło: KPP Grajewo

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości