Reklama

42-latek ukradł alkohol i schował się na strychu. Wcześniej groził, że zabije sprzedawcę

16/03/2023 07:30

42-letni mieszkaniec Szczuczyna groził sprzedawcy w sklepie i ukradł alkohol. Schował się przed policją na strychu.

Przedwczoraj dyżurny grajewskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży alkoholu w sklepie w Szczuczynie.

- Przedstawiona sytuacja była jednak dramatyczna, sprzedawca twierdził, że złodziej miał w kieszeni nóż i kierował wobec niego groźby pozbawienia życia. Po kradzieży mężczyzna wyszedł ze sklepu i uciekł - informuje oficer prasowy KPP w Grajewie.

Zaledwie pół godziny później złodziej został zatrzymany.

- 42-letni mieszkaniec Szczuczyna wpadł na strychu domu swojego znajomego. Obok niego policjanci znaleźli nóż. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Okazało się, że był też pod wpływem alkoholu. Policjanci gromadzą materiał dowodowy, w tej sprawie, który zadecyduje o ostatecznym kształcie zarzutu.

Reklama

zdj. KPP w Grajewie

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości