Reklama

46-latek prowadził pojazd mimo cofniętych przez lekarza uprawnień. Mężczyzna został zatrzymany

04/09/2024 09:52

Policjanci zatrzymali 46-latka, który kierował iveco pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Wczoraj po 15 policjanci łomżyńskiej drogówki w Nowogrodzie zatrzymali do kontroli iveco.

- Podczas sprawdzania w policyjnych systemach, okazało się, że 46-latek ma cofnięte uprawnienia do kierowania. Jak tłumaczył mundurowym uprawnienia cofnął mu lekarz z przyczyn zdrowotnych. Z uwagi na to, iż ma on rodzinę na utrzymaniu nie stosuje się do zakazu, bo musi dojeżdżać do pracy. Natomiast w dniu dzisiejszym wyręczył kolegę w trasie, bo ten był już zmęczony. Samochód, którym poruszał się 46-latek został przekazany pasażerowi z  prawem jazdy - poinformowała Komenda Miejska Policji w Łomży.

Reklama

Mieszkaniec Nowego Sącza odpowie teraz za niestosowanie się do orzeczeń sądu za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Łomża
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości