Reklama

47-latek prowadził mimo cofniętych uprawnień

19/02/2025 10:27

Policjanci z oddziałów prewencji zatrzymali 47-latka, który kierował renaultem. Mężczyzny przed kierowaniem nie powstrzymał fakt cofniętych uprawnień. Samochód mężczyzny został zabezpieczony na parkingu strzeżonym. Teraz losem 47-latka zajmie się sąd. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj funkcjonariusze z oddziałów prewencji z Białegostoku pełniący służbę na terenie naszego miasta zatrzymali do kontroli renaulta. Było to przed 16 na ulicy Kierzkowej, po tym jak bez sygnalizowania zamiaru, gwałtownie zmienił pas ruchu.

- Za kierownicą pojazdu siedział 47-letni mieszkaniec Łomży. Mężczyzna był trzeźwy, jednak sprawdzając go w policyjnej bazie danych, mundurowi ustalili, że ma on cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Samochód 47-latka został zabezpieczony i odholowany na parking strzeżony- informuje Komenda Powiatowa Policji w Łomży.

Reklama

Za niestosowanie się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnienia do kierowania pojazdami grozi do 2 lat pozbawienia wolności. W stosunku do 47-latka policjanci sporządzili też wniosek o ukaranie do sądu za popełnione wykroczenie drogowe.

Źródło: KMP Łomża
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości