Reklama

50-latek wjechał do rowu i dachował [AKTUALIZACJA]

19/11/2021 09:10

50-letni kierowca, jadąc od Ostrołęki w kierunku Łomży, wjechał do rowu, a następnie dachował.

Ok. godz. 8:25 dyżurny łomżyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o dachowaniu peugeota w Miastkowie.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 50-letni kierowca, jadąc od Ostrołęki w kierunku Łomży, wjechał do rowu, a następnie dachował. Mundurowi ustalają szczegółowy przebieg tego zdarzenia.

Mężczyzna podróżował sam. Był trzeźwy. Aktualnie zajmuje się nim załoga karetki pogotowia.

[AKTUALIZACJA]

Ruch odbywa się bez utrudnień

 

Fot. KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości