50-letni kierowca, jadąc od Ostrołęki w kierunku Łomży, wjechał do rowu, a następnie dachował.
Ok. godz. 8:25 dyżurny łomżyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o dachowaniu peugeota w Miastkowie.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 50-letni kierowca, jadąc od Ostrołęki w kierunku Łomży, wjechał do rowu, a następnie dachował. Mundurowi ustalają szczegółowy przebieg tego zdarzenia.
Mężczyzna podróżował sam. Był trzeźwy. Aktualnie zajmuje się nim załoga karetki pogotowia.
[AKTUALIZACJA]
Ruch odbywa się bez utrudnień
Fot. KMP Łomża