Policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali do kontroli 60-letniego kierowcę mercedesa, który prowadził pojazd mając blisko 2,8 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy.
Wczoraj (1.06) tuż po godzinie 13:00 łomżyńska policja otrzymała zgłoszenie o podejrzeniu prowadzenia pojazdu przez osobę będącą w stanie nietrzeźwości. Do zatrzymania kierowcy doszło w miejscowości Nowe Kupiski.
- W Nowych Kupiskach zatrzymali do kontroli pojazd odpowiadający opisowi. Po badaniu alkomatem okazało się, że 60-latek kierujący mercedesem ma blisko 2,8 promila alkoholu w organizmie - informuje KMP Łomża
Mężczyzna stracił prawo jazdy, a zgodnie z kodeksem karnym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności
źródło: KMP Łomża
zdj. główne: KMP Łomża