Reklama

60-letni kierowca prowadził auto mając blisko 2,8 promila

02/06/2023 13:01

Policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali do kontroli 60-letniego kierowcę mercedesa, który prowadził pojazd mając blisko 2,8 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

Wczoraj (1.06) tuż po godzinie 13:00 łomżyńska policja otrzymała zgłoszenie o podejrzeniu prowadzenia pojazdu przez osobę będącą w stanie nietrzeźwości. Do zatrzymania kierowcy doszło w miejscowości Nowe Kupiski. 

- W Nowych Kupiskach zatrzymali do kontroli pojazd odpowiadający opisowi. Po badaniu alkomatem okazało się, że 60-latek kierujący mercedesem ma blisko 2,8 promila alkoholu w organizmie - informuje KMP Łomża

Mężczyzna stracił prawo jazdy, a zgodnie z kodeksem karnym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności

Reklama

 

źródło: KMP Łomża

zdj. główne: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości