Reklama

61-latek jechał z prędkością 122 km/h w obszarze zabudowanym. Stracił prawo jazdy i zapłacił 2500 zł

Łomżyńscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy. Przekroczył on dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym powyżej 50 kilometrów na godzinę. Miejsce kontroli zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami kierujący pojazdem jest obowiązany jechać z prędkością zapewniającą panowanie nad pojazdem, z uwzględnieniem warunków, w jakich ruch się odbywa. Niestety nadal są tacy, którzy to bagatelizują. Policjanci zatrzymali kolejnego kierowcę, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

- Wczoraj po 18 w Nowogrodzie na ulicy Cmentarnej, 61-letni mieszkaniec Warszawy jechał o 72 kilometry na godzinę za szybko. Kierowca lexusa stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych - poinformowała Komenda Miejska Policji w Łomży.

Reklama

Miejsce tej kontroli wskazane zostało przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Źródło: KMP Łomża
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości