Reklama

7 medali dla szkół z ziemi łomżyńskiej na mistrzostwach województwa

25/10/2021 09:33

Za nami Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w przełajowych biegach sztafetowych. Uczniowie z Łomży i okolic zdobyli 7 medali.

Znakomicie zaprezentowały się szkoły ziemi łomżyńskiej podczas Mistrzostw Województwa Podlaskiego w przełajowych biegach sztafetowych rozegranych na trasach biegowych w Augustowie. Nasi uczniowie wywalczyli aż 7 medali (3 złote, 2 srebrne i 2 brązowe). Najlepiej wypadły Liceum Mistrzostwa Sportowego Łomża przy PWSIiP oraz SP 10 Łomża, które wywalczyły po dwa medale.

LMS (Licealiada) był najlepszy w sztafecie dziewcząt oraz zajął 3. miejsce w biegu chłopców. Natomiast  SP 10 zdobyła srebro w biegu chłopców i brąz dziewcząt w Igrzyskach młodzieży szkolnej (klasy 7-8). Również bardzo dobry start w Igrzyskach dzieci (kl. IV-VI) zanotowały Szkoły Podstawowe z Turośli i  SP 5 Łomża, które okazały się najlepsze odpowiednio w kategorii dziewcząt i chłopców. W tym samym biegu srebrne medale zdobyły dziewczęta z SP 4 Łomża, które minimalnie na finiszu przegrały złoto z Turoślą.   

Reklama

Zwycięzcy zapewnili sobie start w Mistrzostwach Polski, które już w najbliższy wtorek 26 października zostaną rozegrane w Olecku.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości