Reklama

74-letni kierowca z blisko 3. promilami. Zatrzymano go dzięki obywatelskiej postawie

12/06/2023 12:32

Dzięki obywatelskiej postawie policjanci zatrzymali pijanego 74-letniego kierowcę. Mężczyzna mając blisko 3 promile jechał całą szerokością jezdni.

Wczoraj (11.06) przed godziną 21:00 dyżurny z łomżyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące podejrzenia prowadzenia pojazdu przez osobę będącą w stanie nietrzeźwości. Zgłaszająca poinformowała, że w miejscowości Jedwabne kierujący chevroletem jedzie całą szerokością jezdni. 

-  Policjanci z drogówki opisany pojazd zauważyli na jednej z polnych dróg. Kierujący zakopał się w piachu i nie mógł wyjechać. Mundurowi potwierdzili przypuszczenia zgłaszającej.  Nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się 74-latek - informuje KMP Łomża

Reklama

Z informacji przekazanych przez policję dowiadujemy się, że przeprowadzone badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. 74-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz grozi mu kara do 2. lat pozbawienia wolności, a dodatkowo mężczyzna odpowie za jazdę bez uprawnień. 

 

źródło: KMP Łomża

zdj. główne: pixabay

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości