Reklama

Album na jubileusz Muzeum Diecezjalnego w Łomży

25/04/2022 17:04

Muzeum Diecezjalne w Łomży powstało w 2012 r. W tym roku placówka obchodzi swój jubileusz. W ramach świętowania tego wydarzenia pojawi się specjalna publikacja. Jej powstanie będzie sfinansowane z budżetu woj. podlaskiego.

Zarząd województwa podlaskiego sfinansuje powstanie publikacji poświęconej Muzeum Diecezjalnemu w Łomży. Pojawi się ona przy okazji jubileuszu placówki. Na ten cel przeznaczone zostanie 10 tys. zł. 

Album ma być udostępniany bezpłatnie osobom zwiedzającym. Druk książki dostosowany będzie do osób z niepełnosprawnościami. Egzemplarz albumu w formie pliku pdf zainteresowani znajdą również na stronie internetowej Muzeum Diecezjalnego w Łomży.

W publikacji znajdziemy historię powstania muzeum, poznamy zakres prowadzonej przez nie działalności. Opracowanie ilustrowane będzie fotografiami  z najważniejszych wydarzeń, jakie na przestrzeni dziesięciu lat miały miejsce w Muzeum Diecezjalnym w Łomży. 

Reklama

Źródło: Wrota Podlasia

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości