Reklama

Alkohol dla szpitala

03/01/2023 09:45

Podlaska Krajowa Administracja Skarbowa nieodpłatnie przekazała szpitalowi w Grajewie 156 litrów alkoholu.

- Przekazany szpitalowi w Grajewie alkohol został zatrzymany przez funkcjonariuszy KAS podczas kontroli prowadzonych w woj. podlaskim. Po zakończeniu postępowań karnych skarbowych sąd orzekł jego przepadek na rzecz Skarbu Państwa. Teraz 156 l alkoholu o mocy ponad 80% zostanie wykorzystanych w grajewskim szpitalu do dezynfekcji m.in. powierzchni i przedmiotów mających bezpośredni kontakt z pacjentem - informuje Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku.

Od początku pandemii koronawirusa Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku przekazała blisko 16 tys. litrów alkoholu na cele dezynfekcyjne. Alkohol trafił m.in. do Centrum Zdrowia Dziecka, sanepidu, straży pożarnej oraz – za pośrednictwem służb wojewody – do podlaskich szpitali.

Reklama

zdj. IAS Białystok

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości