Policjanci z Łomży zatrzymali 23-latka podejrzanego o kradzież roweru. Stało się to w efekcie żmudnej pracy dochodzeniowej łomżyńskich policjantów. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz sprawa trafi do sądu, który zadecyduje o dalszych losach zatrzymanego.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o kradzież roweru.
Do zdarzenia doszło pod koniec czerwca. Wtedy to, dyżurny został poinformowany, że spod jednego ze sklepów w Łomży zniknął pozostawiony tam bez zabezpieczenia warty blisko 2 tysiące złotych rower.
Wnikliwa praca łomżyńskich kryminalnych pozwoliła na ustalenie podejrzanego o to przestępstwo 23-latka. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz za swoje postępowanie odpowiadał będzie przed sądem.