Reklama

Amfetamina i marihuana u 45-latka. Sąd zastosował areszt

16/04/2025 07:38

Sąd Rejonowy w Grajewie zdecydował o trzymiesięcznym areszcie tymczasowym dla 45-latka podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Mężczyzna odpowie za posiadanie m.in. amfetaminy i marihuany.

Prokuratura Rejonowa w Grajewie nadzoruje śledztwo przeciwko Krzysztofowi J., podejrzanemu o posiadanie znacznych ilości środków psychotropowych.

– Podejrzanemu zarzuca się posiadanie amfetaminy w ilości 80,18 grama oraz śubstancji odurzającj w postaci marihuany o łącznej wadze 21,4 grama – przekazała Dorota Leszczyńska, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Łomży.

Krzysztof J. usłyszał zarzuty na podstawie art. 62 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przepis ten przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności za posiadanie znacznych ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych.

Reklama

Na wniosek prokuratury, Sąd Rejonowy w Grajewie zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy – do 1 lipca 2025 roku.

Krzysztof J. to 45-letni mieszkaniec Grajewa.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama