Aniela Galińska zajęła trzecie miejsce w singlu i pierwsze w grze deblowej w Turnieju Tenisa Skrzatek (dziewczęta do lat 12) w Warszawie.
Zawodniczka UKS Return Łomża po pierwszej wolnej rundzie przysługującej rozstawionym zawodniczkom w drugiej wygrała z Ewą Gacek (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 6/1 6/1. W kolejnym meczu 6/2 6/3 ograła Julię Koper (WSG Academy – Warsaw Sports Group). W walce o finał 5/7 1/6 uległa Idze Piotrowskiej (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa.
W deblu Aniela Galińska wspólnie z Magdą Rybkowską (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak) wygrały cały turniej. Poniżej poszczególne mecze:
Pierwsza runda - Koper Julia (WSG Academy – Warsaw Sports Group) / Adrianna Utrata (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 6/3 6/0
Druga runda - Piotrowska Iga (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) / Stryjek Zuzanna (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 6/0 6/2
Finał - Bochwic Anna (KT Break Warszawa) / Monnier Marie Charlotte (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa)6/2 3/6 [10-3]
W turnieju bardzo dobrze zaprezentował się również Bartek Biedrzycki, który po dwóch wygranych pojedynkach w ćwierćfinale przegrał 1/6 4/6 z turniejową jedynką - Bartkiem Raztawickim (Matchpoint Żyrardów).
W zawodach wzięło udział 64 tenisistów a organizatorem imprezy był Klub Tenisowy KT Break Warszawa.
Źródło: nadesłane.