Na trzy tygodnie łomżyński ratusz zmienił swoje oblicze. W foyer znalazły palmy, wycinanki, serwetki i koszyki wielkanocne- plon tegorocznego konkursu Rozmaitości Wielkanocne, rozstrzygniętego w niedzielę palmową w Zbójnej. Załatwiając swoje sprawy, można już poczuć atmosferę Wielkiej Nocy.
Prace wypożyczył Gminny Ośrodek Kultury w Zbójnej. Jak informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta, to pracownicy GOK zaaranżowali i przygotowali całą wystawę.
Palmy, pisanki i dekoracje wielkanocne będzie można oglądać do 9. maja. Wystawa jest czynna w godzinach pracy ratusza.