Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku autokaru i bmw.
Po zdarzenia doszło po godzinie 18:30 na ul. Szosa Zambrowska w Łomży.
Autokar z żołnierzami na wysokości ul. Księżnej Anny uderzył w tył bmw i wepchnął je na przeciwległy pas ruchu. W wyniku wypadku kierowca bmw trafił do łomżyńskiego szpitala.
Ruch w tym miejscu odbywa się z utrudnieniami.