ŁKS 1926 Łomża awansował do kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski. Awansował bez walki, bo z rozegrania meczu zrezygnował Ruch Wysokie Mazowieckie. Kolejnego rywala biało-czerwonych poznamy po zakończeniu V rundy zaplanowanej na 5 listopada.
Pismo informujące, że ze względu na liczne kontuzje w drużynie, Klub Sportowy Ruch Wysokie Mazowieckie jest zmuszony do rezygnacji z rozegrania meczu w ramach okręgowego Pucharu Polski zaplanowanego na dzień 05.11.2014 r. wpłynęło do ŁKS-u dziś rano. W tej sytuacji klub z Wysokiego Maz. oddał mecz walkowerem i wycofał się z rozgrywek, a ŁKS automatycznie awansował do VI rundy. Kto będzie przeciwnikiem biało-czerwonych w kolejnej fazie dowiemy się po losowaniu.
Choć zapewne piłkarze jak i kibice woleliby, aby ŁKS awansował dalej na boisku, to z pewnością sytuacja ta nie zmartwiła sztabu szkoleniowego, który również ma swoje kłopoty jeśli chodzi o zestawienie kadry meczowej. Nie wiadomo czy w środowym spotkaniu, gdyby doszło ono do skutku, nie pojwiły się kolejne urazy czy kontuzje. W tej sytuacji piłkarze rozegrają w tym tygodniu o jedno spotkanie mniej, co być może będzie miało wpływ na lepszą ich postawę w najbliższym meczu ligowym.