Reklama

„Badamy nie tylko mamy”

25/05/2023 07:28
MAJ26

Centrum Katolickim przy Parafii Krzyża Świętego w Łomży godz: 12:00

To hasło akcji, którą 26 maja organizuje Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży. Odbędzie się ona w Centrum Katolickim przy Parafii Krzyża Świętego w Łomży przy ul. Zawadzkiej, w godzinach 12:00 - 15:00.

W programie profilaktycznego wydarzenia znalazły się:

- prezentacja produktów medycznych
- spotkanie z onkologiem
- pomiar glukozy we krwi, pomiar ciśnienia, pomiar masy ciała
- nauka samobadania piersi
- konsultacja dietetyczna
- dyskusja na temat profilaktyki i badań prozdrowotnych.

Akcja „Badamy nie tylko mamy” odbędzie się pod honorowym patronatem prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego.  

Źródło: UM Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości