Oglądanie panoramy miasta z uniesionego balonu firmy Grundfos zaproponowało mieszkańcom Łomzy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodne i Kanalizacyjne z okazji jubileuszu 20-lecia spółki. Szczęściarze mogli unieść się do góry wczoraj na Placu Niepodległości.
Tylko przez dwie godziny w czwartek mozna było skorzystać z atrakcji, jaką mieszkańcom Łomży zaproponowało kierownictwo MPWiK z okazji jubileuszu 20-lecia funkcjonowania miejskiej spółki. Wieczorem, na parkingu przy Placu Niepodległości pojawił się balon, w którego koszu można było wznieść się do góry, by obejrzeć panoramę miasta z innej niż zwykle perspektywy.
Choć nie były to przeloty nad miastem, a balon uwiązany do ziemi unosił się i opadał pionowo jak winda, to i tak było to niecodzienną atrakcją, na którą nie brakowało chętnych. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć naszej kamery, dzięki czemu możecie oglądać dziś wideorelację. Zapraszamy!