Reklama

Balonem nad Łomżę [VIDEO i FOTO]

26/06/2015 08:39

Oglądanie panoramy miasta z uniesionego balonu firmy Grundfos zaproponowało mieszkańcom Łomzy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodne i Kanalizacyjne z okazji jubileuszu 20-lecia spółki. Szczęściarze mogli unieść się do góry wczoraj na Placu Niepodległości.

Tylko przez dwie godziny w czwartek mozna było skorzystać z atrakcji, jaką mieszkańcom Łomży zaproponowało kierownictwo MPWiK z okazji jubileuszu 20-lecia funkcjonowania miejskiej spółki. Wieczorem, na parkingu przy Placu Niepodległości pojawił się balon, w którego koszu można było wznieść się do góry, by obejrzeć panoramę miasta z innej niż zwykle perspektywy.

Choć nie były to przeloty nad miastem, a balon uwiązany do ziemi unosił się i opadał pionowo jak winda, to i tak było to niecodzienną atrakcją, na którą nie brakowało chętnych. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć naszej kamery, dzięki czemu możecie oglądać dziś wideorelację. Zapraszamy!

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości