Reklama

Bartłomiej Biedrzycki pierwszy w deblu [FOTO]

02/06/2021 08:06

Zawodnik UKS Return Łomża zajął pierwsze miejsce w deblu i trzecie w grze singlowej w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików w Tenisie w Olsztynie. Turniej został rozegrany  systemem grupowo-pucharowym, a organizatorem imprezy sportowej był Klub KS Budowlani Olsztyn.

Bartłomiej Biedrzycki w fazie eliminacyjnej zawodów wygrał z Jakubem Wynimko (UKS RP Sport Olsztyn) 6/2 6/3, a następnie Janem Matelem (UKS Akademia Tenisa SetPoint Olsztyn) 6/1 6/1. W fazie finałowej turnieju tenisista uległ Mateuszowi Nowakowi (Matchpoint Żyrardów) 0/6 1/6.

W grze podwójnej  wspólnie z Mateuszem Nowakiem pokonali parę Wojciech Penkalski (Akademia Tenisa Braniewo przy Fundacji Olimp) / JakubWynimko 7/5 6/3, a następnie w finale turnieju  parę Antoni Łukaszewicz (TT Score Elbląg) / Jan Pokorski (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki) 0/6 7/6 (5) 10/6.

Reklama

fot. nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości