Reklama

Basen ruszy w najbliższą sobotę

27/06/2012 05:16

W sobotę, 30 czerwca ruszy odkryty basen na dawnej strzelnicy przy ul. Konstytucji 3 Maja. Tego dnia na uczestników zabawy zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji czekać będzie przejażdżka segway-em, symulator wyścigów samochodowych i konkurencje sportowe. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że dopisze i pogoda, wyjątkowo kapryśna jak na początek lata...

Otwarcie basenu odkrytego, w tym roku ustawionego na skate parku przy ul. Konstytucji 3 Maja, zbiegnie się z miejską imprezą na rozpoczęcie wakacji.

- Dla wszystkich uczestników, którzy w tym dniu przybędą na strzelnicę  przygotowano wiele atrakcji, takich jak jazda pojazdami „Segway”, symulator wyścigów samochodowych „Symulator plus”, tunel zabaw „Potwór morski”, dmuchany zamek oraz zjeżdżalnia. Dla miłośników sportu przygotowano konkurencje sportowo-rekreacyjne m.in. zawody na ściance wspinaczkowej, rzut piłką do kosza, strzały na bramkę, puzzle, rzuty ringo- wyliczają pracownicy MOSiR-u.

Jeśli pogoda dopisze, chętni będą już mogli skorzystać z odkrytego basenu. Bilet wstępu na cały dzień to koszt 5 złotych (ulgowy kosztuje 3 złote), wypożyczenie leżaka to 2 złote, a parasola- dodatkowa złotówka. Za odpłatą można też będzie wypożyczyć rękawki do pływania, badmintona lub piłkę.

Otwarcie basenu na wolnym powietrzu zaplanowano w sobotę na godz. 11.00.
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości