W sobotę, 30 czerwca ruszy odkryty basen na dawnej strzelnicy przy ul. Konstytucji 3 Maja. Tego dnia na uczestników zabawy zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji czekać będzie przejażdżka segway-em, symulator wyścigów samochodowych i konkurencje sportowe. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że dopisze i pogoda, wyjątkowo kapryśna jak na początek lata...
Otwarcie basenu odkrytego, w tym roku ustawionego na skate parku przy ul. Konstytucji 3 Maja, zbiegnie się z miejską imprezą na rozpoczęcie wakacji.