W minioną sobotę w Akademii Sportu Medyk odbyła się 6 edycja zawodów w formule CrossFit „Be Your Own Hero". W rywalizacji udział wzięli zawodnicy z Łomży i Ostrołęki. Mieli oni do wykonania 5 treningów sprawdzających ich sprawność fizyczną.
Zawody pn. „Be Your Own Hero” odbyły się 6 lipca w Akademii Sportu Medyk. Uczestnicy musieli wykonać 5 treningów, na podstawie których wyłoniony został najlepszy z nich. Konkurencje były mocno zróżnicowane - od jazdy rowerem MTB po wykroki z piłką lekarską w kamizelce obciążeniowej.
W nadesłanym komunikacie czytamy, że najsprawniejszym zawodnikiem okazał się Kacper Bednarczyk z CrossFit Ostrołęka. Na drugim miejscu podium stanął Wojciech Krysiński również reprezentujący CrossFit Ostrołęka, a trzecie miejsce zdobył Paweł Remiszewski – zawodnik i trener właśnie z Akademii Sportu Medyk.
Warto wspomnieć, że uczestniczy 6 edycji zawodów „Be Your Own Hero” walczyli o Puchar Prezydenta Miasta Łomża.
Mat. nadesłany