Reklama

Be Your Own Hero! 6 edycja zawodów crossfit już za nami

08/07/2024 11:17

W minioną sobotę w Akademii Sportu Medyk odbyła się 6 edycja zawodów w formule CrossFit „Be Your Own Hero". W rywalizacji udział wzięli zawodnicy z Łomży i Ostrołęki. Mieli oni do wykonania 5 treningów sprawdzających ich sprawność fizyczną.

Zawody pn. „Be Your Own Hero” odbyły się 6 lipca w Akademii Sportu Medyk. Uczestnicy musieli wykonać 5 treningów, na podstawie których wyłoniony został najlepszy z nich. Konkurencje były mocno zróżnicowane - od jazdy rowerem MTB po wykroki z piłką lekarską w kamizelce obciążeniowej.

W nadesłanym komunikacie czytamy, że najsprawniejszym zawodnikiem okazał się Kacper Bednarczyk z CrossFit Ostrołęka. Na drugim miejscu podium stanął Wojciech Krysiński również reprezentujący CrossFit Ostrołęka, a trzecie miejsce zdobył Paweł Remiszewski – zawodnik i trener właśnie z Akademii Sportu Medyk. 

Reklama

Warto wspomnieć, że uczestniczy 6 edycji zawodów „Be Your Own Hero” walczyli o Puchar Prezydenta Miasta Łomża.

 

Mat. nadesłany

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości