Reklama

Będzie granie w Miastkowie. Wpisowe? Symboliczne!

20/02/2026 11:16

Miłośnicy futbolu halowego już mogą rezerwować termin w kalendarzu. 15 marca w Miastkowo odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Miastkowo pod hasłem „Pożegnanie Zimy”.

Zawody rozegrane zostaną w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Miastkowie przy ul. Łomżyńskiej 15. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 10:00. Turniej ma charakter otwarty (kategoria open), co oznacza, że do udziału mogą zgłaszać się wszystkie chętne drużyny.

Wpisowe wynosi 100 zł od zespołu, co jest kwotą symboliczną w porównaniu do atrakcji i poziomu organizacyjnego wydarzenia. Rozgrywki prowadzone będą systemem 4+1. Na najlepsze drużyny czekają puchary, a dla wyróżniających się zawodników przewidziano statuetki indywidualne. Nad prawidłowym przebiegiem spotkań czuwać będzie profesjonalna obsługa sędziowska, a bezpieczeństwo uczestników zapewni opieka medyczna.

Reklama

Turniej o Puchar Wójta Gminy Miastkowo to nie tylko sportowa rywalizacja, ale również okazja do integracji lokalnej społeczności i aktywnego zakończenia sezonu zimowego. Organizatorzy zachęcają do szybkich zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy prowadzone są do wyczerpania limitu drużyn pod numerem telefonu 607 084 012 oraz mailowo: projektradomir@gmail.com.

Organizatorzy zapowiadają sportowe emocje, zdrową rywalizację i dobrą zabawę w duchu fair play.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości