Reklama

Będzie nowy parking w centrum?

25/06/2015 07:42

Czy w centrum miasta powstanie nowy, duży parking? Chciałby tego m.in. radny Dariusz Domasiewicz, który zasugerował prezydentowi w swojej interpelacji zakup działki po stacji paliw Orlenu przy ul. Wiejskiej i urządzenie na niej parkingu.

Oczywiście w bieżącym roku nie będzie to możliwe do realizacji, bo takie zadanie nie zostało ujęte w budżecie miasta. Dlatego radny Domasiewicz proponował zaplanować zakup działki w przyszłym roku.

Jak się okazuje, nie on jeden jednak wpadł na taki pomysł. Podobnie myśli dyrekcja Powiatowego Urzędu Pracy, która widzi przede wszystkim dobro swoich interesantów, którzy obecnie parkować muszą na nierównym placyku, gdzie bardzo się kurzy jak jest sucho i jest wielkie błoto, kiedy pada.

Ponieważ placyk jest dość duży, mieści się na nim już teraz około 40 samochodów. Jeśli zostałby powiększony o przyległą działkę po stacji paliw, miejsc parkingowych byłoby dużo więcej.

Reklama

Pytanie tylko, czy któryś z przedsiębiorców nie uprzedzi miasta i nie dogada się wcześniej z Orlenem. Teren jest bowiem atrakcyjnie położony...

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości