Drugi mecz i drugie zwycięstwo w tym roku zespołu Marcina Sasala.
ŁKS Łomża nie miał problemów z ostatnim w tabeli Zniczem Biała Piska. Już w 3 minucie prowadzenie dał Aleksander Gołoś, który najlepiej odnalazł się w polu karnym i z bliska skierował piłkę do siatki. W doliczonym czasie pierwszej połowie podwyższył Marcin Stromecki. To pierwszy gol doświadczonego zawodnika w biało-czerwonej koszulce.
Nasi udokumentowali przewagę w końcówce meczu. Dwukrotnie do siatki trafił Hubert Antkowiak. Napastnik ŁKS-u trafił głową, a następnie pewnie wykorzystał rzut karny. "Antek" jest liderem klasyfikacji strzelców. Na koncie ma już 18 bramek.
Znicz Biała Piska - ŁKS Łomża 0:4 (0:2)
Bramki: Gołoś 3', Stromecki 45+2', Antkowiak 83', 87' (k).
A już za tydzień kolejny mecz w Łomży. ŁKS podejmie Wisłę II Płock, która dziś wygrała 2:1 z Mławianką Mława po golach Adriana Bielki i Dawida Krzyżańskiego.