Reklama

Bezpiecznie na wakacjach- spotkanie z policjantami

02/07/2015 12:29

W ramach prowadzonych działań „Bezpieczne wakacje" łomżyńscy policjanci spotkali się dziś z dziećmi spędzającymi wolny czas w Centrum Katolickim w Łomży. Celem spotkania było zwrócenie uwagi najmłodszych na bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku.

Łomżyńscy policjanci, odwiedzili dziś dzieci przebywające w Centrum Katolickim w Łomży. Spotkanie odbyło się w ramach policyjnego programu „Bezpieczne wakacje".

Mundurowi przeprowadzili wśród małych słuchaczy konkurs polegający na szybkim rozwiązywaniu profilaktycznych krzyżówek i testów wiedzy z zakresu podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. Zwycięska, dziesięcioosobowa grupa nagrodzona została przez rywalizujące drużyny gromkimi oklaskami.

Poza tym wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali od policjantów drobne upominki w postaci elementów odblaskowych.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości