Reklama

Bezpłatne treningi Nordic Walking - już dziś!

11/04/2011 06:16

Już dzisiaj wieczorem ruszają zajęcia Nordic Walking, organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Treningi są całkowicie bezpłatne i może w nich wziąć udział każdy mieszkanie miasta.

Wiosenne zajęcia z cyklu Nordic Walking organizuje łomżyński MOSiR. Treningi będą odbywały się dwa razy w tygodniu, w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 18.30. Zajęcia trwają 60 minut.

Na początku wszyscy miłośnicy nordicu dowiedzą się, jak prawidłowo dopasować kijki do wzrostu ciała i jak ich używać.

Trening to połączenie marszu z ćwiczeniami rozciągającymi, poprzedzonymi rozgrzewką.

Aby wziąć udział w ćwiczeniach, wystarczy zapisać się do grupy Nordic Walking. Zapisy przyjmowane są pod nr telefonu 696 775 766.

Reklama

W treningu może uczestniczyć każdy łomżyniak. Ćwiczenia Nordic Walking nie wymagają dobrego stanu zdrowia ani doświadczenia. Pozwalają za to rozciągnąć mięśnie, wzmocnić odporność organizmu i zrzucić kilka zbędnych kilogramów.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości