Już dzisiaj wieczorem ruszają zajęcia Nordic Walking, organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Treningi są całkowicie bezpłatne i może w nich wziąć udział każdy mieszkanie miasta.
Wiosenne zajęcia z cyklu Nordic Walking organizuje łomżyński MOSiR. Treningi będą odbywały się dwa razy w tygodniu, w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 18.30. Zajęcia trwają 60 minut.
Na początku wszyscy miłośnicy nordicu dowiedzą się, jak prawidłowo dopasować kijki do wzrostu ciała i jak ich używać.
Trening to połączenie marszu z ćwiczeniami rozciągającymi, poprzedzonymi rozgrzewką.
Aby wziąć udział w ćwiczeniach, wystarczy zapisać się do grupy Nordic Walking. Zapisy przyjmowane są pod nr telefonu 696 775 766.
W treningu może uczestniczyć każdy łomżyniak. Ćwiczenia Nordic Walking nie wymagają dobrego stanu zdrowia ani doświadczenia. Pozwalają za to rozciągnąć mięśnie, wzmocnić odporność organizmu i zrzucić kilka zbędnych kilogramów.