Kabaret Numer Dwa i Fun Fatal bawiły dziś łomżyniaków na Starym Rynku. Serca mieszkańców miasta podbiły panie z białostockiego kabaretu Fun Fatal, wykonujące satyryczne wersje znanych piosenek. Jak zwykle podczas Łomżyńskich Wieczorów Kabaretowych, nie zawiodła też publiczność, która wypełniła Stary Rynek.
Dzisiejszą ŁoWieczKę rozpoczął koncert Agnieszki Żemek. Łomżynianka, prowadząca Dziecięce Studio Piosenki i Tańca, zaśpiewała popularne przeboje polskie i zagraniczne.
Po występie wokalistki scenę objęła drużyna ŁKS 1926, którą zaprezentował Łukasz Czech z łomżyńskiego Urzędu Miasta. Doping publiczności miał zachęcić biało- czerwonych do skutecznej gry w jutrzejszej potyczce z zespołem z Lubawy.
Wieczór należał już do zaproszonych kabaretów. Białostocki Fun Fatal, składający się z samych pań, i Kabaret Numer Dwa, nagrodzony podczas licznych przeglądów organizowanych w stolicy województwa, bawiły łomżyniaków do późnego wieczora.
Przed nami jeszcze dwa piątki z kabaretem. Za tydzień na scenie na Starym Rynku wystąpi grupa Kuzyni z Krakowa. Przed nimi zagra zaś zespół De Fakto z Ostrołęki.