Reklama

Bilardowe Mistrzostwa Łomży [FOTO]

25/10/2018 06:44

59 meczy rozegrano 21 października w ramach Mistrzostw Łomży w Pool Bilard zorganizowanych w klubie 54. Najlepszy okazał się zawodnik z Białegostoku, tuż za nim znalazła się reprezentacja łomżan z równie dobrymi wynikami. Zawody były jednocześnie turniejem eliminacyjnym do Mistrzostw Polski Amatorów.

W Mistrzostwach Łomży w Pool Bilard wzięło udział 29 zawodników. Rozegrano 59 meczy w odmianę 9 bil, każdy do 4 wygranych partii. Po sportowych zmaganiach wyłoniono zwycięzcę, okazał sę nim Michał Czajkowski z Białegostoku. 2. miejsce zajął łomżanin Bartosz Kluczyk, 3. miejsce przypadło Krzysztofowi Gruszfeldowi z Łomży oraz Igorowi Ziewiec z Mrągowa.

Zawody były jednocześnie piątym turniejem eliminacyjnym do listopadowych Mistrzostw Polski Amatorów. Na finałowy turniej w Łodzi, zgodnie z umową z Polskim Związkiem Bilardowym wybierze się aż 5 zawodników, którzy uzyskali największą ilość punktów we wszystkich turniejach eliminacyjnych: Karol Łupiński, Karol Kossykowski, Przemysław Budziński, Artur Gajda i Łukasz Drożdż.

Wydarzenie honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Łomża Mariusz Chrzanowski. Nagrody ufundowała Ubojnia Zwierząt Robert Rytel. Upominki przygotowane zostały również przez prezydenta oraz firmę IT CARD.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości