To kolejna okazja, by zdobyć punkty podnoszące miejsce w rankingu lub dopiero rozpocząć przygodę z pasjonującą grą- Klub 54 organizuje drugi z cyklu tegorocznych turniejów eliminacyjnych do Mistrzostw Polski Amatorów Bilard Sport Amator Challenge. Rywalizacja rozpocznie się w niedzielę, 14. kwietnia w samo południe.
Klub 54 kontynuuje wieloletnią tradycję organizowania eliminacji na własnych stołach. Takich miejsc na mapie północno- wschodniej Polski jest zaledwie cztery, dlatego rozgrywki ściągają zapalonych graczy także spoza Łomży. W pierwszym turnieju, rozgrywanym 3. marca, wzięło udział blisko trzydzieści osób z Łomży i jej okolic, ale także Sokółki, Białegostoku czy Wołomina.
Rozgrywany w tę niedzielę drugi turniej eliminacyjny jest jednak okazją i dla tych, którzy dopiero chcieliby zacząć swoją przygodę z Bilard Sport Amator Challange. Zgodnie z regulaminem turniejowym Polskiego Związku Bilardowego, do etapu finałowego mogą przejść zawodnicy, którzy wezmą udział w przynajmniej czterech turniejach, rozplanowanych na cały rok.
Najlepsi, którzy podczas wszystkich eliminacji zdobędą największą liczbę punktów, awansują do turnieju finałowego, rozgrywanego w Łodzi. Tam czekają na nich medale, puchary i nagrody pieniężne. Tu warto wspomnieć, że zawodnikom trenującym w Klubie 54 niejednokrotnie udało się dotrzeć do wysokich miejsc rankingowych, gdzie mierzyli się w finałach z bilardzistami z całej Polski.
Drugi turniej eliminacyjny rozegrany zostanie w niedzielę, 14. kwietnia o godz. 12.00. Zapisy przyjmowane są w Klubie 54 i pod numerem tel. 698 515 670. Zawodnicy muszą pokryć koszt wpisowego, wynoszący 20 złotych.