Reklama

B.K.Step z medalami [FOTO]

20/11/2018 08:03

Tancerze B.K.Step wrócili z Mistrzostw Świata World Dance Championship federacji WADF z licznymi sukcesami. Łomżę reprezentowały grupy: United, Homies crew i soliści z C.T.Young. - Miniony weekend to zwieńczenie całorocznych eliminacji w poszczególnych krajach wśród tancerzy z całego świata - mówi Marek Kisiel.

Mistrzostwa Świata odbyły się w czeskim Libercu. O zwycięstwa walczyli reprezentanci kilkudziesięciu państw. Podopieczni trenerów: Krystiana Pieloch, Adrianny Rajkowskiej i Macieja Brzostowskiego wrócili z mistrzostw z dużymi sukcesami:

- Duet Oliwia Krukowska i Aleksandra Brulińska - 1. miejsce w kategorii Hip Hop Juveniles;

- Duet Jeremiasz Cieniewicz i Alicja Bojarska - 3. miejsce w kategorii Hip Hop Juniors;

- Solo Oliwia Krukowska - 2. miejsce w kategorii Hip Hop Juveniles;

- Solo Jeremiasz Cieniewicz - 6. miejsce w kategorii Hip Hop Male;

Reklama

- Formacja Homies - 2. miejsce w kategorii Show Case Juveniles;

- Formacia United - 3. miejsce w kategorii Show Case Juniors;

- Miniformacja Homies - 4. miejsce w kategorii Small Teams Juveniles;

- Szymon Dmoch - 2. miejsce w kategorii Break Dance Juveniles;

- Kacper Zientalski - 2. miejsce w kategorii Break Dance solo adults.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości