Tancerze B.K.Step wrócili z Mistrzostw Świata World Dance Championship federacji WADF z licznymi sukcesami. Łomżę reprezentowały grupy: United, Homies crew i soliści z C.T.Young. - Miniony weekend to zwieńczenie całorocznych eliminacji w poszczególnych krajach wśród tancerzy z całego świata - mówi Marek Kisiel.
Mistrzostwa Świata odbyły się w czeskim Libercu. O zwycięstwa walczyli reprezentanci kilkudziesięciu państw. Podopieczni trenerów: Krystiana Pieloch, Adrianny Rajkowskiej i Macieja Brzostowskiego wrócili z mistrzostw z dużymi sukcesami:
- Duet Oliwia Krukowska i Aleksandra Brulińska - 1. miejsce w kategorii Hip Hop Juveniles;
- Duet Jeremiasz Cieniewicz i Alicja Bojarska - 3. miejsce w kategorii Hip Hop Juniors;
- Solo Oliwia Krukowska - 2. miejsce w kategorii Hip Hop Juveniles;
- Solo Jeremiasz Cieniewicz - 6. miejsce w kategorii Hip Hop Male;
- Formacja Homies - 2. miejsce w kategorii Show Case Juveniles;
- Formacia United - 3. miejsce w kategorii Show Case Juniors;
- Miniformacja Homies - 4. miejsce w kategorii Small Teams Juveniles;
- Szymon Dmoch - 2. miejsce w kategorii Break Dance Juveniles;
- Kacper Zientalski - 2. miejsce w kategorii Break Dance solo adults.